Gene Simmons upadł na scenie podczas koncertu Kiss

Aleksandra Degórska
18.07.2016 11:39
Gene Simmons upadł na scenie podczas koncertu Kiss Fot. kadr z wideo

Basista zespołu zaliczył twarde lądowanie podczas występu. Zobaczcie wideo z tego zajścia.

Jak wiadomo Kiss nie lubi prostoty, jak już muzycy wychodzą na scenę, to cekinów, reflektorów i konfetti jest tak dużo, że człowiek dostaje oczopląsu i nie wie, gdzie ma patrzeć. Artyści są znani z tego, że ich koncerty są niczym teatralne show, które zachwyca tłumy fanów chętnie upodobniających się do swoich idoli.

Gitara w kształcie siekiery, zakrwawiony język, który jest nieziemsko długi, rozbijanie gitar - to stałe elementy każdego występu Kiss.

Do tego trzeba jeszcze dorzucić lateksowe czarno-srebrne wdzianka i buty na koturnie, które bałaby się założyć niejedna kobieta. Tego typu obuwie nie jest zbyt wygodne i łatwo wywinąć orła, o czym zresztą przekonał się sam Gene Simmons.

W czasie koncertu w Brick Breeden Fieldhouse w Bozeman w stanie Montana podczas wykonywania ostatniego numeru „Rock and Roll All Nite” basista przewrócił się na scenie:

Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała. Ekipa techniczna pomogła muzykowi wstać i całe szczęście basista wyszedł z tego bez poważniejszych obrażeń.

No cóż, wydawać by się mogło, że Simmons powinien mieć opanowaną do perfekcji sztukę poruszania się po scenie w niewygodnym stroju, ale jak się okazuje nie jest to pierwsza tego typu wpadka.

Najbliższy koncert Kiss odbędzie się 19 lipca 2016 roku w Colorado Springs. Miejmy nadzieję, że basista będzie tym razem bardziej uważny.

Jak więc widać, skakanie na scenie bywa momentami niebezpieczne. Spektakularnego orła wywinął również Steve Harris, jak również Jason Newsted i Bono.

Kto powiedział, że koncertowanie to sielanka. Czasami można nabić sobie sporego guza!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.