Glenn Danzig gra dla The Walking Dead

Urszula Drabińska
24.11.2014 10:02
Glenn Danzig gra dla The Walking Dead Fot. materiały prasowe

Glenn Danzig ujawnił, że napisał piosenkę do serialu "Żywe trupy" ("The Walking Dead"). Czy jest szansa na to, że usłyszymy ten utwór w serialu? 

Sam Glenn nie do końca wie, czy jego utwór pojawi się w jednym z najbliższych odcinków.

Próbują znaleźć miejsce dla tego numeru. Na pewno jednak znajdzie się na soundtracku. Tak naprawdę napisałem tę piosenkę, bo jestem fanem serialu. Pomyślałem więc, że nagram piosenkę i sprawdzę, czy ją wykorzystają. Mój prawnik, Peter, powiedział mi później o soundtracku, że wzięli moje nagranie i że bardzo im się podobało.

Pierwsza część soundtracku "The Walking Dead: AMC Original Soundtrack, Vol. 1" została wydana w marcu 2013 roku. Co ciekawe płyta dotarła, aż do 54. miejsca na liście Billboardu. Jak będzie z kolejną częścią? Będziemy Was o tym informować na Antyradio.pl

Nie tylko lider Danzig jest miłośnikiem serialu z zombiakami. Taki Scott Ian z Anthrax wspominał, że zawsze marzył o tym by stać się zombie i w końcu mu się to udało. 

W najnowszej odsłonie cyklu stacji AMC śledzimy dalsze losy grupy Ricka (Andrew Lincoln), po tym, jak uciekają z rzekomego schronienia, Terminus. Premierowy odcinek piątej odsłony obejrzało w telewizji AMC 17,3 milionów widzów. Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich sezonów, został on podzielony na dwie części. Emisja pierwszych ośmiu odcinków trwa obecnie, kolejne powrócą 8 lutego.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.