Green Day, Weezer i Fall Out Boy zagrali pierwszy wspólny koncert [WIDEO]

11.09.2019 15:04
Green Day|undefined Fot. . GABRIEL BOUYS/AFP/EAST NEWS

Na początku września 2019 roku zrobiło się naprawdę gorąco. Świat obiegła informacja o wspólnej trasie trzech światowej sławy zespołów.

10 września 2019 roku Green Day, Fall Out Boy i Weezer ogłosili wspólną trasę koncertową. Tournee "Hella Mega Tour" ma się rozpocząć w 2020 roku. Zespoły postanowiły dać przedsmak tego, co publiczność zobaczy w następnym roku. Wieczorem, 10 września, kapele wystąpiły na scenie Whisky A Go-Go w Los Angeles.

Green Day, Weezer i Fall Out Boy zagrali pierwszy wspólny koncert [WIDEO]

Zespołu zagrały swoje największe hity. Ponadto Green Day pierwszy raz na żywo zagrał "Father Of Al..." - najnowszy singiel kapeli, który miał swoją premierę 10 września 2019 roku. Grupa zagrała tę piosenkę dwukrotnie. Uznali bowiem, że raz to za mało.

Przeczytaj także

Fall Out Boy również zaprezentował nowy singiel. Kapela zagrała "Dear Future Self (Hands Up)". To samo tyczy się Weezer, który tak jak reszta zespołów, wydała wczoraj piosenkę promującą nadchodzącą płytę.

Trzeba przyznać, że sprawy nabrały tempa. Najnowszy album Green Day, który jest zatytułowany tak samo, jak singiel, ujrzy światło dzienne 7 lutego 2020 roku. Płyta Fall Out Boy, która będzie zawierać kompilacje największych przebojów będzie mieć swoją premierę jeszcze w listopadzie 2019 roku. Album Weezer ukaże się w maju 2020 roku.

Zobacz także: 65 tysięcy fanów Green Daya zaśpiewało „Bohemian Rhapsody”

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.