Grupa Kat & Roman Kostrzewski odwołuje koncerty. Wokalista wkrótce trafi do szpitala

08.12.2019 16:33
Kat|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Na oficjalnym Facebooku zespołu Kat & Roman Kostrzewski pojawiła się przykra wiadomość. Wokalista grupy trafi do szpitala, a formacja musi odwołać koncerty.

1 marca 2019 roku zespół Kat & Roman Kostrzewski wydał swój czwarty album studyjny. "Popiór" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów formacji i rodzimego metalu. Muzycy od kilku miesięcy koncertują i prezentują nowy materiał publiczności w całej Polsce. Niestety formacja jest zmuszona odwołać kilka z planowanych występów. 

Kat & Roman Kostrzewski odwołuje koncerty. Wokalista trafi do szpitala

Kat & Roman Kostrzewski nie dotrą ze swoją trasą koncertową do Białegostoku, Iławy, Chojnic oraz Kościerzyny. Muzycy podkreślaj, że koncerty najprawdopodobniej odbędą się w innych terminach. Ostatnie z zaplanowanych w tourne występów nie dojdą do skutku ze względu na stan zdrowia wokalisty.

Przeczytaj także

Roman Kostrzewski opublikował wpis na oficjalnym Facebooku Kata i przeprosił za zaistniałą sytuację. Przyznał. że czeka go wizyta w szpitalu i zabieg, dlatego musi zrobić sobie nieplanowaną przerwę od koncertowania. Muzyk obiecał, że wróci na scenę już w marcu 2020 roku. 

Pragnę osobiście wyrazić żal, że nie nie możemy zrealizować ostatnich zaplanowanych sztuk w tym roku. Z uwagi na mój stan zdrowia poprosiłem zespół i organizatorów o przeniesienie terminów występów w Białymstoku, Iławie, Chojnicach oraz Kościerzynie. W imieniu zespołu dziękuję publiczności za ciepłe przyjęcie Popióra. W najbliższym czasie zdejmę mundur metala i włożę piżamę. Mam nadzieję, że po zabiegu szybko dojdę do siebie i znów spotkamy się na występach, które planujemy od marca 2020 r. Ufam, że za zakupione bilety szybko odzyskacie swoje środki. Pozdrawiam serdecznie.

Zobacz też: Badania dowodzą, że metalowcy są mądrzejsi, niż głosi stereotyp 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.