Grupa Motley Crue wysadziła umowę rezygnacji z koncertowania. Zespół wraca do grania

19.11.2019 15:25
Motley Crue|undefined Fot. kadr z wideo

Zespół Motley Crue oficjalnie ogłosił, że wraca na scenę. Muzycy symbolicznie wysadzili podpisaną w 2014 roku umowę.

Grupa Motley Crue w 2014 roku ogłosiła, że zakończyła działalność koncertową. Żeby nie zachować się jak koledzy po fachu i nie odcinać kolejnych kuponów od swoich pożegnalnych tras, muzycy spisali umowę o zaprzestaniu grania i oficjalnie ją podpisali. Okazało się jednak, że dokument nie miał dożywotniej ważności, a po 5 latach artyści postanowili go zniszczyć.

Motley Crue wraca do koncertowania

Niedawno w sieci pojawiły się plotki o rzekomej trasie koncertowej gigantów glam metalu. Pogłoski sugerują, że wkrótce Def Leppard, Poison i Motley Crue wyruszą razem w tourne po stadionach w USA. Ze względu na zawieszoną działalność grupy, plotki nie zdawały się możliwe do zrealizowania. Aż do teraz.

Zespół Motley Crue opublikował oficjalne nagranie, w którym zapowiedział swój powrót na scenę. Na filmie widzimy, jak grupa wysadza w powietrze dokument, który podpisała 5 lat temu i który miał powstrzymać muzyków przed kolejnymi koncertami.

Przeczytaj także

Narratorem nagrania jest Machine Gun Kelly, który zagrał Tommy'ego Lee w głośnym filmie o historii zespoły - "The Dirt". Aktor w krótkim filmie mówi:

W 2014 roku Motley Crue ogłosił swoją ostatnią trasę koncertowa, która zakończyła 35-letnią karierę zespołu. Aby decyzja stała się oficjalna, muzycy podpisali bezprecedensową umowę. Przez lata grupa stała się jednak bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Muzyka Motley Crue zyskała nowych fanów, dlatego również dzięki wsparciu swoich wielbicieli, artyści postanowili zerwać głupi kontrakt i przełożyć w czasie swoją emeryturę.Muzycy wiedzieli, że jeśli kiedykolwiek będą chcieli jeszcze stanąć razem na scenie, będą musieli zniszczyć nieszczęsną umowę. Jednak jak wiadomo, niszczenie nigdy nie było dla nich problemem.Od chwili kiedy zagrałem Tommy'ego Lee w filmie "The Dirt" także wielu moich fanów przyznało, że chciałoby zobaczyć zespół Motley Crue na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że doczekam dnia, kiedy to się naprawdę stanie. Ale Motley Crue słuchają głosów swoich fanów.

Póki co, zespół nie podał żadnych szczegółów dotyczących ich wielkiego powrotu. Jednak zachęcili do śledzenia ich oficjalnej strony internetowej, gdzie wkrótce mają pojawić się szczegóły planowanego przez zespół przedsięwzięcia.

Zobacz też: Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.