Grzegorz Markowski nie zagra więcej z grupą Perfect. Wszystko przez jego stan zdrowia

28.04.2021 13:31
Grzegorz Markowski z Perfect Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista grupy Perfect napisał wpis w social mediach, który zasmucił niejednego fana grupy. Co z pożegnalnymi koncertami Perfectu?

Perfect niestety zamierza zakończyć swoją działalność i zaplanował koncerty, by należycie pożegnać się ze swoimi fanami. Występy miały wystartować w lutym 2020, ale z powodu pandemii koronawirusa zostały przesunięte. Grzegorz Markowski jeszcze w 2019 roku mówił, że decyzja o rozwiązaniu zespołu jest konieczna. Teraz wyznał, że jego stan zdrowia nie pozwoli mu pożegnać fanów tak, jakby sobie tego życzył.

Polecamy

Grzegorz Markowski nie zagra więcej z Perfect. Wszystko przez jego stan zdrowia

Wokalista grupy Perfect postanowił napisać na fanpage'u swojej córki, Patrycji, wpis dotyczący końca jego kariery. Okazuje się, że niestety z powodu pandemii kapela cały czas odkłada koncerty i muzyk nie będzie w stanie ich zagrać:

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami - obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie - to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.

Grzegorz Markowski zawsze dawał z siebie 100% na scenie, a ponieważ z powodów zdrowotnych nie jest w stanie tego zrobić, nie będzie już występować:

Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny…

Przeczytajcie cały wpis wokalisty:

Pod postem pojawiło się wiele miłych słów fanów i przyjaciół, którzy trzymają kciuki, by Grzegorz Markowski szybko wrócił do formy. Krzysztof Cugowski napisał:

Grzegorz, trzymaj się i nie daj okolicznościom. Zawsze byłeś i będziesz sobą, a teraz przede wszystkim bądź zdrowy.

Miejmy nadzieję, że gdy wrócą koncerty, wokalista Perfectu będzie w stanie należycie pożegnać się z fanami i mimo wszystko zagrać koncerty z zespołem. Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.