Guns N' Roses przerwał koncert, bo Axl Rose "ciężko zachorował"

Joanna Chojnacka
26.11.2018 14:39
Axl Rose - Guns N' Roses|undefined Fot. Romana Makówka

Axl Rose mimo swojego złego stanu zdrowia zdecydował, że pojawi się na scenie. Niestety zespół musiał przerwać koncert.

Źle się dzieje w środowisku gigantów rocka. Niedawno internet obiegła informacja, że Joe Perry z Aerosmith był zmuszony do odwołania trasy ze względu na swój stan zdrowia. Tym razem zespół Guns N' Roses musiał zejść ze sceny wcześniej. Axl Rose nie był w stanie dokończyć występu.

Guns N' Roses przerywa występ ze względu na stan zdrowia Axla

25 listopada 2018 roku Guns N' Roses zagrał w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Gdy grupa skończyła wykonywać hit "November Rain", Axl Rose oświadczył, że nie da rady zaśpiewać nic więcej:

Jestem po czterech zastrzykach, ponieważ wymiotowałem przez ostatnie pięć godzin. Zamiast anulować koncert, chcieliśmy dać najlepszy występ na jaki nas stać.

Mimo choroby Axla, zespołowi udało się grać prawie 2 godziny.

Publiczność zebrana w sali okazała pełne zrozumienie wobec wokalisty. Slash podziękował fanom Guns N' Roses za tę postawę:

Abu Zabi, byliście super! Axl był bardzo ciężko chory. Ale bardzo go wsparliście. Dziękuję Wam za to! Do zobaczenia następnym razem. Wasze zdrowie!

Głos w sprawie zabrał także basista zespołu, Duff McKagan:

Dziękuję Abu Zabi! Axl dokonał cudu. Facet był bardzo chory i udało mu się zrobić coś, czego nie widziałem przez 40 lat grania. Wszyscy daliście mu ogromne wsparcie! Do zobaczenia!

Następny występ Guns N' Roses został zaplanowany na 29 listopada 2018 roku. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.