Gwiazda "Szkoły Rocka" została zatrzymana za kradzież gitar

Aleksandra Degórska
05.03.2019 16:29
Gwiazda "Szkoły Rocka" została zatrzymana za kradzież gitar Fot. kadr z wideo

Aktor, który grał młodego gitarzystę w filmie "Szkoła Rocka" okazał się być złodziejem gitar.

Chyba każdy kojarzy komedię "Szkoła Rocka" z 2003 roku, w której wystąpił Jack Black. W filmie grzeczne dzieci zamieniły się na scenie w rockowe bestie. Zastanawialiście się, czym urwisy wymiatające na planie filmowym zajmują się obecnie? Dalej grają w filmach, a może muzykują? Okazuje się, że niektórzy przeszli na ciemną stronę mocy i zamiast grać na instrumentach, to je po prostu kradną.

Gwiazda "Szkoły Rocka" jest złodziejem gitar

Brzmi to trochę jak słaby żart, ale rzeczywiście jeden z aktorów, który grał gitarzystę w "Szkole Rocka" został złodziejem gitar. Joey Gaydos Jr., który w filmie zagrał Zacka "Zack-Attack" Mooneyhama, został przyłapany na kradzieży gitar na Florydzie. W przeciągu ostatnich 5 tygodni 4 razy dopuścił się kradzieży gitar i wzmacniacza. Postawiono mu zarzut kradzieży.

Przeczytaj także

Policjanci twierdzą, że aktor wchodził do sklepów i prosił sprzedawców o możliwość pogrania na kilku gitarach, następnie po prostu z nimi wychodził ze sklepu. Joey sprzedawał instrumenty w lombardzie, by w ten sposób zdobyć pieniądze na narkotyki. Jego łupami były Epiphone Les Paul Prophecy, czarny Fender Stratocaster i złoty Gibson Les Paul.

W filmie "Szkoła Rocka" Jack Black wcielił się w rolę niedoszłej gwiazdy rocka, która zaczyna pracę jako nauczyciel i tworzy dzięcięcy zespół rockowy, który ma wygrać konkurs. Oczywiście wygrane w ten sposób pieniądze mają pomóc nauczycielowi opłacić czynsz. Za reżyserię filmu odpowiadał Richard Linklater.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.