Hunter ma prezent dla fanów z okazji 30-lecia

Justyna Kierzkowska
03.10.2015 16:19
Hunter ma prezent dla fanów z okazji 30-lecia Fot. BARTOSZ KRUPA/ East News

Zespół świętuje 30 lat istnienia i właśnie wyruszył w rocznicową trasę koncertową. Jaką niespodziankę muzycy przygotowali dla swoich wielbicieli?

Grupa Hunter obchodzi w 2015 roku jubileusz swojej działalności. W podziękowaniu dla swoich fanów członkowie grupy zdecydowali się przygotować dla swoich wielbicieli coś specjalnego.

Zobaczcie, co o prezencie mówią sami muzycy.

Koncert promujący płytę „Imperium”, który zespół Hunter zagrał i zarejestrował 15 listopada 2013 roku w warszawskim klubie Palladium, zostanie udostępniony wszystkim chętnym na zespołowym kanale YouTube za darmo. Na ponad dwugodzinnym występie gośćmi był też chór Kantata oraz Tomasz Kasprzyk, który zagrał w finale na skrzypcach.

Zgodnie z obietniąc grupa udostępniła trailer koncertu. Zobaczcie, jak było w klubie Palladium i czego można się spodziewać na wideo z całego wydarzenia!

Z okazji 30-lecia zespół wyruszył też w trasę koncertową, która obejmuje 19 miast w Polsce. Na widowni będą mogli się też pojawić czytelnicy Antyradio.pl, którzy wygrali bilety w naszym konkursie.

Hunter Fot. foto: materiały prasowe

Czekacie na cały koncert Huntera?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.