IRA z balladą "Zimowa" z nowej płyty. Czy to będzie kolejny, radiowy hit? [WIDEO]

22.02.2021 12:33
IRA z nową balladą Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

IRA opublikowała balladę "Zimowa", która zapowiada nową, wiosenną płytę. Jak brzmi ten utwór?

Zespół IRA przygotowuje się do wydania 12. studyjnej płyty, która ukaże się wiosną 2021 roku. Na albumie nie zabraknie ballad oraz ciężkich, gitarowych riffów. Dotychczas mogliśmy usłyszeć single "Chciałbym", jak również "W górę patrz" oraz "Za późno już", a teraz zespół wydał balladę "Zimowa". Jak brzmi ten kawałek?

Polecamy

IRA z balladą "Zimowa" z nowej płyty. Czy to będzie kolejny, radiowy hit? [WIDEO]

Ballada o tytule "Zimowa" powinna wpasować się w aurę za naszymi oknami, pod warunkiem, że jeszcze zostało trochę u Was śniegu po nagłym ociepleniu. Do piosenki powstał teledysk, który wyreżyserowali Artur Gadowski oraz Rafał Spreng. Posłuchajcie i przekonajcie się, czy "Zimowa" ma szansę stać się kolejnym, radiowym przebojem grupy IRA.

Zespół na razie nie podał konkretnej daty premiery nowego wydawnictwa, ale całe szczęście wiosna coraz bliżej, zatem i pojawienie się krążka na sklepowych półkach to kwestia najbliższych miesięcy. Ostatni album zatytułowany "My" ukazał się w 2016 roku.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.