Imagine Dragons zaprezentował nowy singiel „Natural”

Olga Konarzycka
18.07.2018 11:18
Imagine Dragons|undefined Fot. East News/iPhoto/face to face/FaceToFace/REPORTER

Grupa podzieliła się z fanami całkiem nowy kawałkiem. Szykuje się kolejny przebój? Posłuchajcie sami.

22 lutego 2018 roku Imagine Dragons wydał utwór zatytułowany „Next To Me” i już wtedy mówiło się, że nowa płyta grupy to tylko kwestia czasu. Teraz zespół wraca z kolejnym kawałkiem. Posłuchajcie jak brzmi singiel „Natural”.

Nowy utwór zespołu Imagine Dragons

Chociaż od ukazaniu się ostatniego albumu grupy, wydanego 20 czerwca 2017 roku „Evolve” minął zaledwie rok, zespół zdaje się nie marnować czasu. Imagine Dragons powiadomiło swoich fanów o pojawieniu się nowego singla. Informacja pojawiła się 17 lipca 2018 roku na oficjalnych profilach grupy w mediach społecznościowych.

Jak na razie utwór  jest dostępny jedynie w wersji audio. Nie wiadomo kiedy pojawi się oficjalny wideoklip do piosenki. Zespół nie zdradził też żadnych nowych szczegółów na temat prac nad kolejną płytą.

Poniżej możecie zapoznać się z nowym utworem Imagine Dragons – „Natural”.

Imagine Dragons w trasie koncertowej

W lutym 2018 roku, ramach promocji ostatniego krążka, grupa zapowiedziała światową trasę koncertową. Tournee obejmie Europę, jednak na razie nie wiadomo czy zespół odwiedzi Polskę. Jak do tej pory Imagine Dragons zagrało w naszym kraju dwa razy – 2 lutego 2016 roku w Łodzi oraz jako jeden z headlinerów Orange Warsaw Festival 2017.

Zespół ma na koncie trzy albumy studyjne. Ich debiutancki krążek „Night Visions” ukazał się w 2012 roku. Kolejny, zatytułowany „Smoke+Mirrors” w 2015 roku. Ostatnia płyta zespołu miała swoją premierę w 2017 roku.

Wszystkie dotychczasowe wydawnictwa grupy odnotowały komercyjny sukces i cieszyły się dużą popularnością na listach przebojów. Ostatnio grupie udało się nawet pobić historyczny rekord. Każdy z trzech singli z albumu „Evolve” dotarł na szczyt dwóch popularnych amerykańskich zestawień – „Adult Pop Songs Chart i Alternative Songs. Imagine Dragons jest pierwszym zespołem w historii, któremu udało się to osiągnąć.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.