Immortal z bawełny?

Magda Słomka
15.12.2014 13:48
Immortal z bawełny? Fot. kadr z wideo

Czemu nie! Rock’n’rollowe skarpety powracają, tym razem po to, by umilić Wam święta...

Niechciane prezenty… Kto z Was, drodzy Czytelnicy, nie zapłakał pod choinką, kiedy to zamiast upragnionej kolejki górskiej/lalki/harfy znalazł po prostu zwykłe skarpetki? Dla kogo prezenty z grupy tych praktycznych liczyły się bardziej niż taki plastikowy Batman albo Barbie na rolkach? Oczywiście, że dla rodziny. Dlatego tak już pozostanie: skarpety dostawaliśmy i dostawać będziemy.

My dla Was mamy w prezencie świąteczne skarpety w wersji różniącej się od tej, która znajduje się właśnie na waszych stopach! Pamiętacie bawełnianych przyjaciół grających Slayera?

Teraz możecie zobaczyć ich jako Immortal! I to w specjalnej świątecznej wersji!

Być może to początek gatunku black sock christmas metal... Hail Santa!

Jak ocalić skarpety?

Staliście się wielbicielami naszych szmacianych gwiazd rocka? Możecie ich wspomóc na tej stronie internetowej. Dzięki temu skarpety stworzą sześć kolejnych utworów! Nic za darmo, oprócz doznań dźwiękowych możecie otrzymać za swój bohaterski gest między innymi naklejkę, koszulkę, „tajemniczą skarpetę”, a nawet oryginalne gitarki, na których grały nasze małe gwiazdy w poprzednich wcieleniach.

skarpety

Save the Socks!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.