Iron Maiden będzie koncertować 2 lata?

Magda Słomka
17.07.2015 12:23
Iron Maiden będzie koncertować 2 lata? Fot. Maria Laura Antonelli / Rex Feat / EAST NEWS

Muzycy powoli przymierzają się już do planowania trasy promującej najnowszą płytę „The Book Of Souls”. Okazuje się, że Iron Maiden może w jej ramach występować na scenie nawet przez 2 lata!

Nicko McBrain, perkusista brytyjskiej kapeli, zabrał głos w sprawie krążka „The Book Of Souls”, który ma ukazać się już 4 września 2015 roku. Muzycy ponoć otrzymali już pewne wytyczne od menedżera koncertowego, Roda Smallwooda, odnośnie kolejnych poczynań.

To będzie coś dużego, jestem tego pewien. Rod powiedział nam, że mamy nie planować niczego przez kolejne dwa lata. Jeszcze nie wiemy niczego więcej.

Nie możecie doczekać się premiery krążka? Według perkusisty, będzie to coś naprawdę wyjątkowego...

To absolutnie wspaniałe dzieło. Jak wszyscy wiedzą, trochę trwało, zanim je stworzyliśmy. Jednak z całą pewnością jest warte czekania.

Nicko nie szczędzi komplementów sobie i zespołowi. Jak to często bywa, w rozmowie padło zdanie o „najlepszej płycie w karierze”...

Za każdym razem, gdy nagrywasz płytę, to najlepszy krążek, jaki kiedykolwiek zrobiłeś. Ten, bez żadnych wątpliwości, jest najwspanialszy w całej naszej historii. Jest genialny brzmieniowo. Aranżacje utworów są fantastyczne.

Już 14 sierpnia 2015 roku sami będziecie mogli przekonać się, jak zapowiada się ten album. To wtedy kapela wypuści pierwszy singiel promujący płytę zatytułowany „Speed Of Light”.

Muzyka muzyką, ale liczą się też inne przyjemności. Iron Maiden świętuje fakt sprzedaży ok. 5 milionów litrów swojego piwa Trooper. Z tej okazji powstanie limitowana edycja mocniejszej wersji złocistego napoju nazwana Trooper 666...

Myślicie, że Iron Maiden przyjedzie do Polski w ramach promocji nowego krążka?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.