Iron Maiden powraca po 6 latach z nowym albumem. Posłuchajcie "Senjutsu"!

03.09.2021 11:10
Iron Maiden powraca po 6 latach z nowym albumem. Posłuchajcie "Senjutsu"! Fot. Global Media Group/Sipa USA/East News

Stało się. Kilka miesięcy po pierwszych oficjalnych zapowiedziach, 3 września 2021 roku do sprzedaży trafił nowy krążek Iron Maiden. Albumu "Senjutsu" posłuchacie również w serwisach streamingowych.

Iron Maiden z nowym albumem. Posłuchajcie Sensjutsu

Legendarna grupa Iron Maiden wydała właśnie swój 17. album studyjny o tytule "Senjutsu". Krążek jest już dostępny w sklepach oraz w najważniejszych serwisach streamingowych.

Polecamy

Ponad 80-minutowy album został nagrany we wczesnym 2019 roku we Francji w studiu Guillaume Tell Studio podczas przerwy od trasy "Legacy of the Beast". Przed wydaniem krążka, Maiden pokazywało fanom krótkie zapowiedzi, aż w końcu zaprezentowało klip do utworu "The Writing on the Wall", a potem przedstawiło okładkę albumu z "Samurajem Eddiem" w roli głównej. 

W oświadczeniu zespołu możemy przeczytać, że nowy album jest "bardzo zróżnicowany, a niektóre kawałki są bardzo długie", co oczywiście jest prawdą - pięć utworów ma ponad 8 minut, z których trzy mają ponad 10. 

Polecamy

Bruce Dickinson dodał również, że w trackliście znajdziemy dwa utwory, które mogą być zaskakujące dla fanów. 

Nowego albumu Maidenów posłuchacie poniżej. Oto "Senjutsu":

Posłuchaj podcastu

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.