Iron Maiden z własnymi słuchawkami

Magda Słomka
06.09.2015 16:43
Iron Maiden z własnymi słuchawkami Fot. instagram.com/billy_ward

Ironi mogą być zawsze z Tobą, nawet jeśli w odtwarzaczu będziesz miał włączoną Metallikę... Wszystko dzięki słuchawkom Iron Maiden! Jak wyglądają z bliska?

Brytyjska kapela zasypuje fanów niespodziankami... Wydanie płyty „The Book Of Souls”, przedpremierowo udostępniane kawałki „Speed Of Light”, „Empire Of The Clouds” czy „Tears of a Clown”, przelot dla 150 wielbicieli z Brucem Dickinsonem czy... możliwość kupienia krążka w Tesco ze zniżką na „Troopera”. To jeszcze nic. Już niebawem będziecie mogli nabyć słuchawki sygnowane nazwą zespołu!

Iron Maiden stworzył je we współpracy z japońską firmą Onkyo Corporation. Po raz pierwszy słuchawki można było ujrzeć na głowie... samego Eddiego, który dumnie prezentował je w styczniu 2015 roku w trakcie targów technologicznych CES w Las Vegas... Zobaczcie, jak wyglądają Ed-Ph0n3s z bliska!

foto: ironmaiden.com Fot. foto: ironmaiden.com

Inżynierowie z Onkyo przez kilka miesięcy konsultowali się ze Stevem Harrisem w sprawie brzmienia Ed-Ph0n3s. Dla zwykłych śmiertelników słuchawki zostały udostępnione na targach IFA w Berlinie 4 września 2015 roku. Uczestnicy mogli je dotknąć i wypróbować bez narażania się na złość Eddiego...

To Harris jasno nakreślił, jak maja brzmieć i wyglądać słuchawki. Założyciel Iron Maiden używał ich w trakcie miksowania materiału na krążek „The Book Of Souls”.

Ich cena i dokładna data premiery sklepowej na razie nie jest jeszcze znana.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.