Jack Black i Jack White rozpoczynają współpracę. Nadchodzi Jack Grey

07.08.2019 14:49
Jack Black i Tenacious D|undefined Fot. instagram.com/tenaciousd/

Panowie poznali się w 2006 roku na MTV Awards w Nowym Jorku. Od tamtego czasu świat oczekuje współpracy między przeciwieństwami. Wygląda na to, że nareszcie się tego doczekamy.

Co wyjdzie z połączenia Jacka White'a i Jacka Blacka? Jack Grey. Odłóżmy żarty na bok i skupmy się jednak na tym, że po raz pierwszy usłyszeliśmy oficjalnie, że panowie planują wspólny projekt. Wszystko dlatego, że Tenacious D występował niedawno w Nashville i jak podaje The Tennessean, Jack Black zapowiedział ze sceny wspólny utwór z Jackiem White'em. 

Jack White i Jack Black planują wspólny projekt

Niestety, Black nie sprecyzował o jaką współpracę chodzi. Wokalista Tenacious D powiedział jedynie, że:

Byliśmy dzisiaj u Jacka White'a w domu i nagraliśmy zupełnie nowy utwór.

Niestety nie wiemy, czy chodzi o utwór skomponowany w ramach współpracy między Jackiem Blackiem i Jackiem White'em, czy chodzi raczej o to, że White nagrywał nowy utwór Tenacious D. W końcu muzyk jest właścicielem wytwórni Third Man i dość często produkuje płyty oraz utwory swoich podopiecznych. 

Przeczytaj także

Panowie niedawno "złamali internet", gdy udostępnili wspólne zdjęcie z lotniska Heathrow w Londynie. Black zażartował wówczas, że zatrudnili nowego sprzedawcę koszulek. Oto wspomniane zdjęcie:

Na razie nie znamy więcej szczegółów na temat potencjalnego wspólnego projektu obydwóch panów. Dyskografię Tenacious D zamyka album "Post-Apocalypto" z 2018 roku, któremu towarzyszył serial animowany o tym samym tytule. Jack White natomiast udzielił się na 3. albumie studyjnym The Raconteurs "Help Us Strangers", który pojawił się w sprzedaży w czerwcu 2019 roku. 

Zobacz także: Jack Black spalił dom PewDiePie'a. Wszystko dla celów charytatywnych

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.