Jak Metallica wygląda w zwolnionym tempie?

Magda Słomka
30.04.2015 12:51
Jak Metallica wygląda w zwolnionym tempie? Fot. kadr z wideo

Naukowcy z programu „Time Warp” pokazali, jak naprawdę poruszają się instrumenty w trakcie gry. Na nagrania zaprosili członków zespołu Metallica...

Tylko za pomocą sfilmowania ruchu w zwolnionym tempie możemy przekonać się, jak naprawdę zachowują się przedmioty, których używamy. Filmy nagrane taką techniką sprawiają, że możemy poczuć się, jakby czas płynął znacznie wolniej. W tym klipie będziecie mieli okazję obejrzeć sceny nagrane z prędkością dwóch tysięcy klatek na sekundę.

Jeśli macie ochotę zobaczyć, jak najmniejsze krople śliny wylatują z ust Jamesa Hetfielda, ale także to, w jaki sposób wyginają się struny Roberta Trujillo i talerze (!) Larsa Ulricha, obejrzyjcie to wideo!

„W klatce czasu”, czyli w oryginale „Time Warp”, to program, który był nadawany na kanale Discovery Channel w latach 2008-2009. Prowadzący Jeff Lieberman i Matt Kearney byli specjalistami od prezentowania najdziwniejszych rzeczy i zjawisk za pomocą kamery nagrywającej za pomocą techniki slow motion. Dzięki nim mogliśmy dowiedzieć się, jak w każdym szczególe wyglądała fontanna z Coli i Mentosów, cegły łamane za pomocą dłoni czy żonglowanie piłami mechanicznymi.

Jak to dobrze, że naukowcy tez kochają ciężką muzykę... :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.