Jak brzmi Gang Albanii zagrany na gitarze?

Magda Słomka
15.09.2015 11:27
Jak brzmi Gang Albanii zagrany na gitarze? Fot. kadr z wideo

„Królowie życia” doczekali się instrumentalnej wersji własnej twórczości. Posłuchajcie, jak brzmią „Dla prawdziwych dam”, Klub Go Go”, „Marihuana” i inne kawałki Gangu Albanii zagrane na gitarze i nie tylko!

Całe lato nie mogłeś otworzyć okna czy wyjść na spokojnie, by wyrzucić śmieci, bo na Twoim osiedlu pojawiła się wakacyjna grupka dzieciaków, które pokochały twórczość Gangu Albanii? No trudno. To teraz mamy dla Ciebie coś, co może w jakiś sposób zrekompensuje Ci chwile zgryzoty, gdy Twoje uszy były zarzynane przez niecne trio w składzie Popek, Rozbójnik Alibaba i Borixon...

Autor poniższego filmu, który przybrał pseudonim artystyczny MaroMaro, zapowiedział swoją przeróbkę, która być może ukoi Twoją duszę...

Gang Albanii zagrany na gitarze ... i nie tylko na gitarze. Bo jeszcze na bezprogu, mandolinie i baglamie. :) Cała płyta Gangu Albanii, numer po numerze, beat po beacie z małą niespodzianką na końcu. Mam nadzieję, że doczekacie i spodoba wam się :)

Sami sprawdźcie, czy tak właśnie będzie!

Słuchacze na nowo uwierzyli w muzykę Gangu Albanii... Przynajmniej tak wynika z komentarzy umieszczonych przez nich pod filmikiem MaroMaro.

gang str
gang str2
gang str3
gang str4

To nie pierwszy raz, gdy YouTuber ten biegnie na pomoc zblazowanemu światu przepełnionemu muzyką, która nie ma w sobie tyle duszy, co rock i metal... To właśnie MaroMaro stworzył m.in. film, na którym wykonał 13 utworów techno, electro, dance zagranych na gitarze.

Czy któraś instrumentalna wersja kawałka Gangu Albanii przypadła Wam w szczególności do gustu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.