Jak brzmi Queens Of The Stone Age z Adele?

Magda Słomka
02.10.2015 12:10
Jak brzmi Queens Of The Stone Age z Adele? Fot. A.M.P.A.S. / Rex Features / East News

„No One Knows When The Sky Fall” to mashup, który łączy utwór „No One Knows” zespołu Queens Of The Stone Age z kawałkiem „Skyfall” Adele. Jak brzmi nietypowa kompilacja?

Utwory skomponowane specjalnie na potrzeby filmów o Jamesie Bondzie zazwyczaj kojarzą się z nurtem mainstreamowym i zakwalifikować je można do muzyki popularnej.

Ze ścieżkami dźwiękowymi do przygód Agenta 007 jednak wcale nie było tak źle... Jako przykłady służyć mogą utwory jak „Another Way To Die” zaśpiewany przez Jacka White'a z Alicią Keys, „You Know My Name” Chrisa Cornella, „The World Is Not Enough” Garbage czy „Live And Let Die” Paula McCartneya i Wings...

Ciekawe ile osób zastanawiało się kiedykolwiek, jak brzmiałby kawałek Queens Of The Stone Age przygotowany z myślą o filmie akcji...

Z pewnością łatwiej byłoby wyobrazić sobie taki scenariusz, niż to, że mashup utworu QOTSA ze „Skyfall” Adele mógłby brzmieć dobrze... Przekonajcie się sami czy tak właśnie jest i sprawdźcie, jak brzmiałby porywający utwór „No One Knows” gdyby był balladą. Oto „No One Knows When The Sky Fall”!

Pod koniec lipca 2015 roku świat obeszły słuchy, że za motyw przewodni do nowego filmu o przygodach Agenta 007 zatytułowanego „Spectre” może odpowiadać Radiohead.

Niestety Tom Yorke z zespołem przegrali w starciu z popowym brytyjskim wokalistą, Samem Smithem. Pozostaje trzymać kciuki za to, by motyw przewodni do kolejnego Bonda okazał się rockowy, a może i nawet metalowy, bo... dlaczego nie?

Podoba Wam się Queens Of The Stone Age rodem z Bonda?

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.