Jak brzmi „War Pigs” Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba?

Magda Słomka
08.10.2015 15:52
Jak brzmi „War Pigs” Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba? Fot. ons.pl; kadr z wideo

Żółta gąbka wzięła się za śpiewanie i od razu postanowiła przywalić z grubej rury. Posłuchajcie znanego utworu Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba!

Gąbczasty bohater, który dla wielu jest serem, postanowił zostać metalowcem i wykonał kawałek grupy Black Sabbath w swojej podwodnej krainie.

Może i mieszkanie w miejscu zwanym Bikini Dolnym w domu z ananasa jest zabawne, ale ile można tak żyć? Nawet bohaterowie animowanych seriali mają czasem ochotę powiedzieć „Dość!” i wyjść poza ramy swojej postaci. Widocznie Kanciastoporty po prostu zapragnął rewolucji w swoim gąbkowym życiu i postanowił uciec w muzykę.

Okazuje się, że SpongeBob najbardziej gustuje w naprawdę ostrych brzmieniach, a jego idolem jest Ozzy Osbourne... Sprawdźcie, jak żółty bohater zaśpiewał utwór Black Sabbath z pomocą swojego podwodnego gangu!

Nie powinniśmy się jednak dziwić Kanciastoportemu... Tak naprawdę to wykonanie jest dopiero początkiem - Spongebob wyrusza na podbój Broadwayu, a pomogą mu w tym David Bowie oraz Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith.

„The SpongeBob Musical” zostanie wystawiony 3 lipca 2016 roku w Oriental Theatre w Chicago. Pokazy przedpremierowe odbędą się 7 czerwca 2016, a następnie spektakl trafi na Broadway w sezonie 2016/2017.

Nawet gąbka może stać się gwiazdą rocka!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.