Jak brzmią Pokémony w metalowej wersji?

Jakub Gańko
08.04.2016 12:42
Jak brzmią Pokémony w metalowej wersji? Fot. kadr z wideo + Bóg Pejnta

Próbowaliście przed laty złapać je wszystkie? Zobaczcie jak utwory z gier o Pokémonach brzmią w wersji metalowej!

Wpierw było ich 150 (151 licząc z mitycznym Mew), jednak w miarę rozwoju słynnej serii gier Nintendo liczba wszystkich kieszonkowych potworów urosła do ponad 700! O ile złapanie 150 brzmi jeszcze jak wykonalne zadanie, tak już aby skompletować resztę trzeba najpierw zebrać wszystkie gry i konsole, na które zostały wydane, a to już znacznie podnosi stopień trudności...

Niezależnie jednak od tego, jakie sukcesy odnosiliście w Pokémonach, z pewnością zapadły Wam w pamięć motywy muzyczne, które przygrywały w trakcie eksploracji wirtualnego świata i odbywaniu niezliczonych pojedynków między tymi stworkami. YouTuber RichaadEB postanowił przypomnieć je w odświeżonej, nieco ostrzejszej wersji...

I tak dzięki jego umiejętnościom możemy poznać na nowo kawałki, których słuchaliśmy w trakcie przebywania tuneli Victory Road oraz głównej drogi w Hoenn, Route 111 w tytułach III generacji Pokémonów, a więc Ruby, Sapphire i Emerald wydanych na konsolę Game Boy Advance.

Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami, którzy wychowali się na pierwszych wersjach Red, Blue i Yellow jeszcze ze starych Game Boyów, a Pokémonów zawsze będzie dla Was tylko 150, RichaadEB ma też coś dla Was. Oprócz motywów z nowszych gier scoverował bowiem utwory, które towarzyszyły nam podczas polowań na Clefairy w okolicach Mt. Moon oraz walki z Gym Leaderem.

Jeśli jesteście fanami gier na konsole Nintendo, powinniście odwiedzić kanał YouTubera i przejrzeć też jego inne produkcje. W swoim bogatym portfolio ma również metalowe covery utworów m.in. z gier Super Mario RPG, Castlevania, The Legend of Zelda czy Metroid.

Ostrzejsze przeróbki kawałków z Pokémonów mogą się przydać, szczególnie że kieszonkowe potwory już wkrótce planują inwazję na polskie ulice. A jeśli wyjdzie na nie zbyt dużo Pikachu... Może się to skończyć nawet masowym szaleństwem do kawałków Meshuggah!

Graliście w Pokémony?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.