Jak nastolatki reagują na Linkin Park?

Aleksandra Degórska
15.03.2017 12:23
Jak nastolatki reagują na Linkin Park? Fot. kadr z wideo

Czy najnowszy singiel kapeli przypał im do gustu? A może wolą wydzierającego się Chestera Benningtona w wersji blond?

Wraz z pojawienie się singla „Heavy”, znowu zrobiło się głośno wokół kapeli. Większość fanów zawiodła się tym numerem, bowiem nie jest w ogóle „ciężki”. Linkin Park współpracując z autorką hitów Miley Cyrus najwidoczniej chciał zdobyć serca młodego pokolenia.

Czy im się udało? Nastolatkowie wyrazili swoją opinię na temat kapeli oglądając stare klipy, jak również najnowszy kawałek zespołu. Część z nich kojarzyła formację, inni nie za bardzo. Większość jednak wypowiedziała się przychylnie na temat „Heavy” - czyli cel, aby zdobyć nowych fanów został osiągnięty.

Mimo wszystko młodzież kojarzy starsze oraz „cięższe” hity i byli w ciężkim szoku widząc jak bardzo zmieniła się kapela (co dopiero mają powiedzieć prawdziwi fani). Oczywiście „In The End” czy „Numb” każdy z nastolatków poznał od pierwszego taktu.

Dramatyczne teksty, mocny głos, dobre kawałki i ciekawe teledyski - to plusy, które wytypowała młodzież:

Część nastolatków postanowiła nadrobić zaległości i po programie sięgnąć po muzykę Linkin Park. Większości bardziej przypasowała muzyka z początku kariery kapeli, choć rozumie, że artyści chcieli zmienić coś w swoim brzmieniu i dlatego zdecydowali się na stworzenie popowego singlu „Heavy” idąc wraz z modą.

Młodzież wypowiedziała się również na temat tego, co sprawiło, że Linkin Park jest już tyle lat w muzycznym biznesie i odniósł komercyjny sukces. Według nich to dobra muzyka i ciekawe teksty, z którymi słuchacze czują się związani.

Linkin Park już niebawem zaprezentuje się na żywo przed polską publicznością. Zespół wystąpi 15 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.