Jak trupia kukła Axla Rose'a gra w metrze?

Aleksandra Degórska
20.10.2015 17:13
Jak trupia kukła Axla Rose'a gra w metrze? Fot. kadr z wideo

Różne rzeczy dzieją się w metrze, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Zobaczcie występ upiornej lalki wokalisty Guns N' Roses!

Przemieszczanie się po stolicy jest naprawdę męczące. Tłoczno, nieprzyjemnie i naprawdę głośno. Pasażerowie metra w Santiago musieli być bardzo zaskoczeni, gdy w drzwiach stanął facet ze sprzętem nagłaśniającym, żeby trochę narozrabiać i to jeszcze w jaki sposób!

Mężczyzna z kamienną twarzą wystawił przedstawienie kukiełkowe, które raczej nie było przeznaczone dla dzieci. Głównym bohaterem tego spektaklu był... kościotrup przyodziany w rock and rollowe szaty. Czy kukła miała odwzorować Axla Rose’a? Czerwona chusta na głowie mogłaby na to wskazywać, ale nasuwa się pytanie, dlaczego gra na gitarze? W każdym razie, taki bohater opowieści robi wrażenie.

Przy akompaniamencie „Welcome to the Jungle” kukła wyśpiewuje słowa utworu oraz gra na instrumencie podkreślając najważniejsze akcenty muzyczne. Są nawet efekty specjalne w postaci dymu.

Publika bacznie obserwowała upiorną kukiełkę. Zobaczcie sami, czy brawa pasażerów były uzasadnione:

Jeśli kukiełka - kościotrup przypadła Wam do gustu, polecamy również drewnianego staruszka Chopsa. Fani mocnych brzmień mają różne sposoby na nudę, chociażby granie blastów na niewidzialnej perkusji albo wykonywanie punk rocka uderzając głową w metro.  

Chcielibyście zobaczyć trupią kukłę Axla Rose'a na żywo?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.