Jaki jest stan zdrowia Grzegorza Markowskiego? Menadżerka Perfectu zdradziła, czy zobaczymy wokalistę jeszcze na scenie

04.05.2021 16:30
Grzegorz Markowski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Menadżerka Perfectu odniosła się do oświadczeń Markowskiego i zespołu. Uspokoiła zmartwionych fanów, którzy obawiają się, że już nigdy nie zobaczą Markowskiego na scenie.

Pod koniec kwietnia 2019 Grzegorz Markowski poinformował swoich fanów, że z powodu pogarszającego się stanu zdrowia musi zrezygnować z koncertowania z Perfectem. Na luty 2020 były zaplanowane pożegnalne koncerty, ale z powodu pandemii ciągle są przekładane. Zespół odniósł się do oświadczenia Markowskiego wyznając, że Perfect zagra bez wokalisty. Na ile poważne są problemy zdrowotne Grzegorza Markowskiego? Sprawę postanowiła skomentować menadżerka zespołu, Anna Cieplicka.

Polecamy

Jaki jest stan zdrowia Grzegorza Markowskiego? Menedżerka Perfectu zdradziła, czy zobaczymy wokalistę jeszcze na scenie

W rozmowie z wp.pl, Anna Cieplicka postanowiła uspokoić fanów Grzegorza Markowskiego. Menadżerka wyjaśniła, że nie ma żadnej sensacji w oświadczeniu muzyka grupy Perfect:

Mogę od razu skomentować wszystkie fantastyczne plotki, które pojawiły się niemal natychmiast po opublikowaniu tego oświadczenia: nie, Grzegorz nie jest obłożnie chory, a tym bardziej umierający. Nic z tych rzeczy.

Cieplicka wyjaśniła, że problem leży zupełnie gdzie indziej:

Pożegnalna trasa anonsowana była jeszcze przed pandemią, koncerty miały się odbywać w dużych halach, bilety wyprzedały się natychmiast. A dziś wszystko się zmieniło i, jeśli dobrze pójdzie, te koncerty muszą się odbywać z udziałem tylko połowy publiczności. A to oznacza, że trzeba będzie zagrać dwa koncerty, z których każdy trwa co najmniej półtorej godziny. To byłoby dla Grzegorza zbyt dużo. 

Menadżerka wyznała, że Markowski nie chce zawieść fanów, więc postanowił wycofać się z pożegnalnych koncertów Perfectu właśnie z tego powodu. Jednocześnie kobieta potwierdziła, że zobaczymy jeszcze wokalistę na scenie:

To nie tak, że Grzegorz już nigdy nie wyjdzie na scenę. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: to na pewno nie koniec. I nie chodzi o to, że Grzegorz nie chce grać z Perfectem. Na pewno będzie się pojawiał na mniejszych koncertach, na bardziej kameralnych imprezach. Fani i fanki nie muszą się bać, że nie usłyszą go na żywo.

Sam wokalista na razie nie komentuje sprawy, zaś muzycy Perfectu mają napisać kolejne oświadczenie, ale na razie zapadła cisza.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.