James Hetfield prawie popłakał się na koncercie Metalliki. Lars i spółka go przytulili [WIDEO]

16.05.2022 12:36
James Hetfield prawie popłakał się na koncercie Metalliki. Lars i spółka go przytulili [WIDEO] Fot. Brazil Photo Press / SplashNews.com/East News

Niedawno Metallica zagrała kolejny z rzędu koncert w Brazylii. Podczas zapowiadania hitu "Sad But True" wokalista James Hetfield podzielił się z fanami swoimi wątpliwościami, co do przyszłości zespołu.

James Hetfield prawie popłakał się na koncercie Metalliki

James Hetfield niedawno nie bał się pokazać swoich prawdziwych emocji podczas koncertu Metalliki w Brazylii, przyznając się przed dziesiątkami tysięcy fanów na widowni, że przed rozpoczęciem koncertu czuł się "nieco niepewny siebie".

Polecamy

Stadion w Belo Horizonte nie mógł uwierzyć w słowa 58-letniego wokalisty/gitarzysty, który przed rozpoczęciem hitu "Sad But True" bardzo podziękował wszystkim za to, że po tylu latach jego zespół nadal ma karierę i fani nadal ich wspierają. Jak stwierdził Hetfield, razem z Kirkiem, Larsem i Robem są "błogosławieni":

Muszę wam powiedzieć, że nie czułem się zbyt dobrze przed wyjściem na scenę. Nie byłem pewny siebie - jestem już starym dziadem, nie potrafię już grać. Wmawiałem sobie różne kłamstwa, żeby obniżyć swoją samoocenę. 

Hetfield przyznał, że przyznał się do tego swoim kolegom z zespołu:

Więc pogadałem z tymi jegomościami i oni mi pomogli. Po prostu, ot tak. Przytulili mnie i powiedzieli: "Hej, jeśli masz problemy z byciem na scenie, to my zrobimy wszystko, by Ci pomóc". I powiem wam, że to dla mnie naprawdę wiele znaczy.

W tym momencie pozostali członkowie Metalliki podeszli do Jamesa i ponownie go przytulili. Hetfield był bardzo poruszony tym zachowaniem, podobnie zresztą jak członkowie widowni, którzy zaczęli głośno wiwatować i bić brawa. Wokalista zakończył wypowiedź słowami:

Patrzę teraz na was i wiem... Nie jestem sam. Nie jestem sam i wy też nie jesteście sami.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.