Jared Leto ucieka przed Batmobilem

Robert Skowronski
27.05.2015 12:56
Jared Leto ucieka przed Batmobilem Fot. Flickr.com/Jason Cook; PacificCoastNews/East News

Praca Davida Ayera nad filmem „Suicide Squad” nie ustaje. Nowe doniesienia z planu zdjęciowego przynoszą nam amatorskie nagrania, na których Joker, grany przez wokalistę 30 Seconds to Mars, ucieka samochodem przed pojazdem Batmana.

Najświeższa produkcja osadzona w uniwersum DC Comics skupia się na historii tytułowej „samobójczej drużyny”, dlatego dużym zaskoczeniem jest wprowadzenie do opowieści postaci Mrocznego Rycerza z Gotham. Tego gra Ben Affleck, którego zobaczymy wcześniej w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Jednak już teraz możemy podziwiać pojazd superbohatera, który został zauważony na ulicach Toronto na planie „Suicide Squad”.

Batmobil udaje się w pościg za pędzącym sportowym wozem. Inne amatorskie nagranie zdradza kto zasiada za jego kierownicą. Jest to Jared Leto, który w filmie gra Jokera. U jego boku, na siedzeniu pasażera, siedzi Margot Robbie, która wciela się w postać Harley Quinn.

Wcześniej w maju 2015 ta sama ulica Toronto, którą widzimy na nagraniach, została zamknięta, aby nakręcić tam scenę rozbicia się samolotu. W innych lokalizacjach miasta zakończono też rejestrację sekwencji z rozpędzonym pociągiem oraz ulegającym destrukcji helikopterem.

helikopter-suicide-squad Fot. foto: Flickr.com/Jason Cook

Kiedy pojawiły się pierwsze zdjęcia Leto jako Jokera, w sieci zaroiło się od memów i zabawnych filmów komentujących obsadowy wybór reżysera. Jeden z nich przedstawiał nietypową reakcję Jacka Nicholsona na portret nowego Jokera. Aktor sam grał komiksowego anty-bohatera w filmie Tima Burtona z 1989 roku.

Na premierę „Suicide Squad” trzeba będzie poczekać do sierpnia 2016 roku. Wcześniej, bo już 23 czerwca 2015, fani będą mogli zagrać w nową odsłonę gry o Mrocznym Mścicielu - w „Batman: Arkham Knight”. Nad oprawą dźwiękową do produkcji będzie czuwał Trent Reznor z Nine Inch Nails.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.