Jared Leto został Jokerem

Robert Skowronski
19.05.2015 11:06
Jared Leto został Jokerem Fot. PacificCoastNews/East News

Zakończenie trasy 30 Seconds to Mars nie oznacza, że wokalista grupy robi sobie wolne. Obecnie pracuje przy kręceniu filmu „Suicide Squad". Zobaczcie zdjęcia i materiały wideo, na których widać Leto w pełnej okazałości jako Jokera.

Wcześniej internet obiegło tylko jedno zdjęcie prezentujące jak ma wyglądać słynny szaleniec z uniwersum DC Comics i świata Mrocznego Rycerza. Jego wizerunek szybko spotkał się z falą krytyki. Niektórzy fani przyzwyczajeni do wcześniejszego sznytu Jokera, jaki objawiał się w kreacjach Jacka Nicholsona i Heatha Ledgera, niechętnie spoglądali na charakteryzację Leto z całym ciałem usianym tatuażami.

Teraz możemy w pełni ocenić jak frontman 30 Seconds to Mars wygląda w nowej roli, dzięki amatorskim zdjęciom z planu „Suicide Squad". Widoczna jest na nich również Margot Robbie, która wcieli się w partnerkę Jokera, Harley Quinn.

Pojawiły się także filmy pozwalające ocenić nie tylko wygląd, ale i grę Jareda Leto.

Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Scenariusz filmu, autorstwa Davida Ayera („Bogowie ulicy", „Furia"), ma opowiedzieć historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia. Według wstępnych planów film ma trafić do kin 5 sierpnia 2016 roku.

Gdy zostały opublikowane pierwsze zdjęcia Leto jako Jokera, internauci zareagowali tworzeniem memów i zabawnych filmów komentujących obsadowy wybór reżysera. W jednym z nich widzieliśmy nietypową reakcję Jacka Nicholsona na portret nowego Jokera. Aktor sam grał komiksowego szaleńca w filmie Tima Burtona z 1989 roku.

Wolicie Jareda Leto jako aktora czy wokalistę 30 Seconds to Mars?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.