Joanna Kołaczkowska w nowym klipie Nocnego Kochanka. Posłuchaj "O Jeden Most Za Daleko" [WIDEO]

29.06.2022 12:03
Nocny Kochanek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi prowadzi taksówkę z pijanymi muzykami Nocnego Kochanka. Sporo dzieje się w nowym teledysku zespołu.

Po premierze "Cudzesów" i "Wampira" Nocny Kochanek opublikował trzeci singiel i teledysk z nadchodzącego studyjnego albumu. Posłuchajcie, jak brzmi tytułowy utwór "O Jeden Most Za Daleko", w którym wystąpiła gościnnie Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi.

Polecamy

Nocny Kochanek pokazał teledysk do singla "O Jeden Most Za Daleko". W klipie zagrała Joanna Kołaczkowska [WIDEO]

Nowa piosenka Nocnego Kochanka przestrzega przed tym, co może się stać, kiedy uczestnicy zakrapianej imprezy pójdą... o jeden most za daleko. Sytuację obrazuje wakacyjny teledysk z gościnnym udziałem Joanny Kołaczkowskiej z kabaretu Hrabi. To nie pierwsza współpraca aktorki z Nocnym Kochankiem. Na debiutanckiej płycie zespołu słyszymy głos Kołaczkowskiej w utworze "Andżeju...". 

Zobaczcie zatem, jak skończyła się zakrapiana impreza Nocnego Kochanka w utworze "O Jeden Most Za Daleko":

Płyta "O Jeden Most za Daleko" ukaże się 23 września 2022 roku. Album będzie dostępny do nabycia w preorderze od poniedziałku 27 czerwca o godzinie 14:00 za pośrednictwem strony sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepie dystrybutora – Mystic Production.

Polecamy

Czego należy się spodziewać po piosence "O Jeden Most za Daleko”? Zespół twierdzi, że na płycie znajdziemy szeroki przekrój muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, przez rock and rolla à la Van Halen, heavymetalową klasykę rodem z płyt Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów na albumie pozostaje typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Nie zabrakło także eksperymentów, zaskakujący dla słuchaczy może być szczególnie "Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.