John Rotten Lydon: Sex Pistols są za grubi na reaktywację!

Magda Słomka
12.12.2014 12:55
John Rotten Lydon: Sex Pistols są za grubi na reaktywację! Fot. kadr z wideo

Lider grupy opowiedział o tym jakie są szanse na powrót grupy oraz w jaki sposób do tej decyzji przyczynił się Mick Jagger i masło…

Muzyk gościł w Sheldonian Theatre – teatrze Uniwersytetu Oksfordzkiego - z okazji promocji swojej autobiografii „Anger Is An Energy”. Rotten powiedział 300-osobowej publiczności o tym czy istnieje szansa na to, że Sex Pistols powróci na scenę.

Och nie, ta sprawa jest zakończona. Widziałeś nas? Wszyscy przybraliśmy na wadze, ale Mr Jones [gitarzysta] zbliża się już do wagi 500 funtów! Zwracam teraz uwagę na masło…

Skąd to ostatnie stwierdzenie? John Lydon w 2008 roku wziął udział w reklamie właśnie tego produktu. Nie wierzycie? Poniżej mamy dowód!

Co z tym Jaggerem?

Lydon powiedział, że odechciało mu się reaktywacji Sex Pistols po tym, jak zobaczył Micka Jaggera i jego „żenujący” zeszłoroczny występ na festiwalu Glastonbury.

Zapytany o to, czy według niego istnieje granica wieku, do której powinno się występować na scenie, odpowiedział:

Nie, chyba, że jesteś Mickiem Jaggerem. Czy ktokolwiek widział jego występ na Glastonbury? Daj spokój Mick… Tu nie chodzi o granicę wieku, tu chodzi o popisywanie się bzdurami. Chciałbym, żeby Stonesi dali nam przepis na to, co stoi za tym, że ciągle znajdują się na szczycie… Mick występuje w damskich rajstopach i z jądrami wepchniętymi w sukienkę... Biega dookoła z szaleńczą prędkością, a za nim stoją jego koledzy z zespołu i wyglądają na całkowicie zażenowanych.

Lider Sex Pistols najwyraźniej lubi komentować występy innych, a co z jego karierą muzyczną? Artysta stwierdził, że nie podda się i przestanie tworzyć muzykę tylko wtedy gdy ten temat zacznie go nudzić, a dopóki na świecie istnieje ludzkość, on nudzić się nie ma zamiaru.

Chcielibyście zobaczyć ich jeszcze na żywo?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.