Johnny Depp uzależniony od narkotyków? Amber Heard ma zdjęcia, które na to wskazują

23.09.2019 10:33
Johnny Depp i Amber Heard|undefined Fot. . shutterstock.com

Wojna pomiędzy Amber Heard i Johnnym Deppem trwa. Wydawać się może, że ich publiczne przepychanki już nikogo nie dziwią, a jednak...

Spór między Johnnym Deppem i Amber Heard wszedł na zupełnie inny poziom. Okazuje się, że w grę zaczęły wchodzić szantaże. Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy aktorka po 15 miesiącach małżeństwa złożyła pozew o rozwód. Kiedy jednak Depp nie zgodził się płacić alimentów żonie, ta wystosowała potężne działa i oskarżyła muzyka o przemoc. To właśnie od maja 2016 roku toczy się wojna, a ich publiczne przepychanki wchodzą na coraz wyższe poziomy.

Johnny Depp uzależniony od narkotyków? Amber Heard ma zdjęcia, które na to wskazują

The Blast podaje, że prawnicy Amber zwrócili się do prawników Deppa i pokazali im zdjęcia, na których Johnny zażywa narkotyki. Aktor przyznał, że jego małżonka próbowała szantażować go tymi fotografiami. Okazuje się, że na części zdjęć aktor pali coś ze szklanej fajki, a na innych widać akcesoria, które służą do podawania narkotyków. W połowie września 2019 roku prawnicy aktorki i aktora stawili się w sądzie. Okazuje się, że zdjęcia są ogromnym problemem dla obu stron. Nie wiadomo, jak dalej potoczy się rozprawa.

Przeczytaj także

Muzyczna kariera Johnny'ego Deppa zdaje się nabierać tempa. Pod ogromnym wrażeniem jego talentu są koledzy z zespołu Hollywood Vampires. Alice Cooper w wywiadzie, którego udzielił Stevemu Kingowi przyznał, że Depp jest jednym z bardziej utalentowanych muzyków, z jakimi miał okazję współpracować. Joe Perry przyznał, że wyczuwa, że Johnny wolałby poświęcić się muzyce niż aktorstwu.

Zobacz także: Alice Cooper broni Johnny'ego Deppa: Johnny Depp to jeden z lepszych gitarzystów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.