Johnny Depp zagrał z Aerosmith podczas koncertu w Las Vegas [WIDEO]

11.10.2019 14:39
Johnny Depp|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Do grupy Aerosmith na jednym z ich ostatnich koncertów w Las Vegas dołączył Johnny Depp. Artyści wykonali razem utwór "Toys in the Attic".

Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith założyli w 2015 roku supergrupę Hollywood Vampires. Muzycy nagrali debiutancki album, który miał być hołdem dla rockowych muzyków zmarłych w latach 70. 21 czerwca 2019 roku zespół wydał swój drugi album, na którym znalazły się głównie oryginalne kompozycje formacji. 

Johnny Depp i Aerosmith na scenie w Las Vegas

Fanów Hollywood Vampires nie zdziwi zatem, że Joe Perry wykorzystał znajomość z aktorem i zaproponował mu wspólny występ ze swoim drugim zespołem. Dzięki temu obecni na jednym z ostatnich koncertów Aerosmith mogli zobaczyć formację w niecodziennym składzie.

Przeczytaj także

Grupa Aerosmith zagrała 8 października 2019 roku w Las Vegas. Muzycy zaprosili na scenę aktora Johnny'ego Deppa. Artyści wykonali wspólnie utwór "Toys in the Attic". Kompozycja pochodzi z trzeciego albumu studyjnego grupy o tym samym tytule, który został wydany w 1975 roku. 

Zobacz też: Steven Tyler upadł na scenie podczas koncertu Aerosmith [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.