Jon Bon Jovi powoli traci głos. Zobaczcie straszne nagrania z jego koncertu [WIDEO]

19.04.2022 13:18
Jon Bon Jovi powoli traci głos. Zobaczcie straszne nagrania z jego koncertu [WIDEO] Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Wiek niestety dopada każdego, nawet Jona Bon Joviego. Wokalista niedawno zagrał koncert w Północnej Karolinie i trzeba przyznać, że nie brzmi już najlepiej.

Jon Bon Jovi miał problem z zaśpiewaniem hitu [WIDEO]

Niektórzy postanawiają samemu skrócić sobie karierę poprzez zły tryb życia (patrz Vince Neil z Motley Crue), inni zaś po prostu nie są w stanie wygrać z czasem. Jon Bon Jovi trafia chyba do tej drugiej kategorii, aczkolwiek wokalistę i tak zaliczamy raczej do tych, którzy nie wylewają za kołnierz. 

Polecamy

Niezależnie od tego, jaki jest prawdziwy powód takiej sytuacji, to trzeba powiedzieć sobie szczerze - Bon Jovi po prostu się starzeje. Jak słyszymy na nagraniach z jego ostatniego koncertu w Raleigh w Północnej Karolinie, wokalista jakby... zapomniał jak się śpiewa. Jedno to jest stracić "zasięg" głosu i mieć problem z wyższymi partami - inne to kompletnie fałszować.

Zresztą nawet patrząc na reakcję członków zespołu widać, że nie mają pojęcia co się dzieje. Zobaczcie "Wanted Dead or Alive" w wykonaniu Jona Bon Joviego: 

Polecamy

Trudno sobie wyobrazić, by profesjonalny wokalista, będący w trasie przez jakieś 40 lat nagle zapomniał, jak się śpiewa i nie słyszał tego, że fałszuje. Nie wylał za kołnierz? Miał problemy z odsłuchem i nie słyszał samego siebie? Zniszczył sobie gardło na wcześniejszych występach i próbował wyjść z tego z twarzą?

Niezależnie od tego, jaki jest ten powód, to życzymy Bon Joviemu jak najszybszego powrotu do optymalnej formy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.