Jonathan Davis i kolejna przygoda z dubstepem

Robert Skowronski
15.05.2015 11:33
Jonathan Davis i kolejna przygoda z dubstepem Fot. kadr z wideo

Wokalista zespołu Korn zaprezentował fragment kompozycji o tytule „Can You Hear Me". W jakim kierunku zmierza twórczość muzyka?

W minutowym filmie widzimy Jonathana Davisa w studio podczas wykonywania nowego utworu. Nie będzie on jednak sygnowany nazwą macierzystej grupy wokalisty. Trafi na płytę Killbot, pobocznego projektu muzyka, z którym wydał trzy lata temu EP-kę, „Sound Surgery". „Can You Hear Me" stylistycznie mieści się w muzycznych rejonach zapoczątkowanych przez Korna na płycie „The Path of Totality". Da się usłyszeć dużo elektroniki i dubstepowych dźwięków.

Jonathan Davis chwali brzmienie kompozycji, które udało mu się wykreować, dzięki użyciu panelu Zen Studio od firmy Antelope Audio. Z produktami tej marki związany jest już od lat. Artysta docenia kompaktowość sprzętu, dzięki której jest w stanie zabrać go ze sobą wszędzie i nagrać ścieżki o świetnym brzmieniu w każdym miejscu:

To moje przenośne studio zamknięte w jednym pudełku. To najlepszy interfejs, jakiego kiedykolwiek używałem. Cenię to, że posiada wszystkie niezbędne mi funkcje.

W studio towarzyszyli Davisowi Sluggo z Killbot oraz producenci - Eric Racy i Marcel James. Prace nad nowym materiałem od Killbot trwają już od jakiegoś czasu. Wcześniejsze doniesienia muzyków pochodzą z 7 maja 2015 roku.

Korn tymczasem skupia się na 20. rocznicy wydania debiutanckiej płyty i trasie koncertowej, która rusza wraz z 20 czerwca 2015 roku.

Czekacie na kolejne dubstepowe dropy od Jonathana Davisa?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.