Karaś/Rogucki powrócili z nowym singlem "Jutro spróbujemy jeszcze raz". Zobaczcie groteskowy teledysk [WIDEO]

01.07.2021 12:04
Piotr Rogucki i Kuba Karaś Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Piotr Rogucki i Kuba Karaś niespodziewanie opublikowali nowy utwór, do którego teledysk nagrał zwycięzca konkursu skierowanego do młodych reżyserów. 

Duet Kuba Karaś z The Dumplings i Piotr Rogucki opublikował nowy singiel, do którego powstał teledysk w reżyserii Bartka Fica - zwycięzcy konkursu Papaya Young Directors 2021. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "Jutro spróbujemy jeszcze raz".

Polecamy

Karaś/Rogucki powrócili z nowym singlem "Jutro spróbujemy jeszcze raz". Zobaczcie groteskowy teledysk [WIDEO]

Tak artyści wypowiedzieli się na temat nowej piosenki:

"Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz" to nasza kolejna piosenka o miłości, zgodnie z naszymi zapowiedziami, że będziemy pisać o miłości. Miłości różnej, wszak wiele imion ona ma. Historia z konkursem Papaya Young Directors nieco przyspieszyła nasz proces twórczy nad muzyką i tekstem, po prostu musieliśmy oddać master i nie było już odwrotu. Gdyby nie to, musielibyśmy jeszcze sporo poczekać na finalną wersję… Ale podziwiamy tu pracę Bartka Fica, reżysera klipu, bo od samego początku pracował na materiale demo, bez pełnego tekstu i aranżu, działał intuicyjnie, ale trafił w dziesiątkę. 

Bartek Fic natomiast dodał:

Utwór ujął mnie swoją "płynącą" formą, a sam tekst mnogością historii, które każdy może sobie w niego wpisać. To historia oparta na faktach. Autobiograficzna. Chciałem napisać historię uniwersalną, w której każdy może odnaleźć siebie. Zwyczajną drogę relacji dwojga ludzi w związku i tego co się w nim pojawia. Poświęcenia, nadziei i ekscytacji.

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się teledysk do najnowszego utworu Karasia i Roguckiego:

Polecamy

Piotr Rogucki razem z Kubą Karasiem z The Dumplings nagrał album "Ostatni Bastion Romantyzmu", który przypadnie do gustu fanom mocnej linii basu i dziwnych tekstów Roguckiego. Płyta ukazała się w lutym 2020. Jak na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się kolejne wydawnictwo tego duetu. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.