Katarzyna Nosowska nagrała cover utworu „King” T.Love

Justyna Kierzkowska
31.07.2017 11:15
Katarzyna Nosowska nagrała cover utworu „King” T.Love Fot. kadr z wideo

Wokalistka grupy Hey wzięła udział w akcji T.Love Cover i zaprezentowała swoją wersję utworu, który znalazł się na wydanym w 1992 roku albumie „King”. Jak jej wyszło?

Katarzyna Nosowska postanowiła razem z grupą Muńka Staszczyka świętować 35-lecie istnienia zespołu. Artystka dołączyła do projektu, w ramach którego od stycznia 2017 co miesiąc znany polski artysta dzieli się swoim coverem utworu T.Love. Na warsztat wzięła numer „King”. 

Wokalistka pod nagraniem składa grupie życzenia znakomitych mariaży dźwięków i słów. Za produkcję kawałka odpowiedzialny był Paweł Krawczyk, piano to zasługa Michała „Foxa” Króla, zaś miksowaniem i masteringiem zajmował się Jarosław „Yaro Płocica”. Teledysk kręcony był w Warszawie, m.in. w okolicy Zamku Ujazdowskiego i na Agrykoli.

Zobaczcie efekty!

Swoje wersje znanych utworów T.Love nagrało także kilku innych polskich artystów. W kwietniu 2017 roku grupa Organek na czele z Tomaszem Organkiem zaprezentowała słuchaczom własną wersję singla „Autobusy i tramwaje”.

Z kolei w czerwcu 2017 roku w akcji wziął udział Dawid Podsiadło. Wokalista wykonał numer „Bóg”, a jego nagranie z coverem ma już blisko milion wyświetleń. Do utworu powstał również nastrojowy teledysk nagrany przez wokalistę podczas jego podróży w Islandii. Kawałek został odebrany przez fanów w bardzo pozytywny sposób.

4 listopada 2016 roku zespół T.Love wydał studyjny krążek zatytułowany po prostu „T.Love”.Pierwszym singlem był numer „Pielgrzym”, kolejno otrzymaliśmy teledysk do numeru „Marsz”oraz do utworu „Warszawa Gdańska”.  Pod koniec maja 2017 Muniek Staszczyk wyznał, że po odegraniu wielu koncertów w 2017 zespół zawiesi swoją działalność na jakiś czas.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.