Kazik przedstawia autorski klip do ironicznego utworu "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale"

16.09.2020 10:29
Kazik Staszewski|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kazik Staszewski zaprezentował kolejny klip promujący jego najnowszy album "Zaraza". Tym razem muzyk postawił na autorskie nagrania.

"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" to zabawny, nieco autoironiczny utwór o spędzaniu czasu w kwarantannie i nie tylko. Kazik przedstawia w żartobliwy sposób zagadnienie uzależnienia od seriali i binge-watchingu, kompulsywnego oglądania produkcji serialowych w serwisach takich, jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Przy okazji zdradza fanom kilka tytułów, które sam poleca.

Kazik z klipem do  "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale"

Kawałkowi towarzyszy teledysk według koncepcji i w wykonaniu Kazika Staszewskiego - składają się na niego ujęcia nagrane osobiście przez artystę w różnych, także prywatnych sytuacjach, dokumentujące jego podróże.

Przeczytaj także

Staszewski wszystkie sceny nagrał "z ręki", dzięki czemu klip jest autentyczny i bardzo dynamiczny. Nie zabrakło w nim także nawiązań politycznych oraz popkulturowych.

Album "Zaraza" ukazał się 5 czerwca i jest pierwszym solowym albumem Kazika od 2008 roku. Współtwórcą płyty jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor - odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Prócz tego gościnnie występuje Konrad Wantrych, klawiszowiec i kompozytor, odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych. Producentem płyty jest natomiast Adam Toczko. "Zaraza" już na ponad tydzień przed premierą uzyskała status Złotej Płyty, a tuż po wydaniu - stała się Platynową Płyta.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.