Kazik udaje gwiazdę disco w klipie do "Szok szok disco pop". Dyskotekowy utwór będzie hitem lata? [WIDEO]

07.07.2021 11:10
Kazik z Kultu Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kazik w afto na głowie, dzwony, kolorowe światła na dyskotece - sporo dzieje się w najnowszym klipie Kultu.

Kult lubi zaskakiwać swoich fanów i nie boi się eksperymentować. Zespół właśnie promuje swój najnowszy album "Ostatnia płyta" i co rusz otrzymujemy kolejne widowiskowe klipy promujące single. W teledysku do "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki" Kazik klęczał przed urzędem, zaś w wideo do "Wiara" jeden z muzyków udawał księdza, który wykrzykiwał słowa Staszewskiego z ambony. Będziecie zaskoczeni, gdy zobaczycie najnowszy klip do piosenki "Szok szok disco pop". 

Polecamy

Kult z klipem do "Szok szok disco pop". Dyskotekowy utwór będzie hitem lata? [WIDEO]

Takiego Kultu nie znaliście. Taneczny kawałek "Szok szok disco pop" zaskoczy niejednego fana, który ceni kapelę za rockowe brzmienie. Tym razem mamy do czynienia z tanecznym kawałkiem, a w klipie muzycy udają gwiazdy disco w dyskotece. Kazik ma afro na głowie, kolorową koszulę i tańczy z dziewczynami na parkiecie. Za reżyserię odpowiada Sławek Pietrzak.

Polecamy

Kult ostatnio narobił sporo namieszania, gdy opublikował wpis dotyczący koncertów tylko dla zaszczepionych. Porównał taką sytuację do apartheidu i muzycy oświadczyli, że nie chcą dzielić ludzi i grać tylko dla publiczności po szczepieniach. Niektórzy pomyśleli, że artyści są przeciwni szczepieniom, ale Kazik później odniósł się do tych słów wyznając, że sam jest już zaszczepiony.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.