Kiedy Corey Taylor odejdzie ze Slipknota? Muzyk odpowiedział na pytanie w wywiadzie

16.08.2020 16:29
Corey Taylor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider grupy Slipknot w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o swoją przyszłość w kapeli. Co odpowiedział?

Koncerty, uwielbienie milionów fanów na całym świecie, trasy po wszystkich zakątkach ziemi - to tylko kilka zalet bycia gwiazdą rocka. Jednak także życie popularnych muzyków ma swoje minusy. Po kilkunastu czy kilkudziesięciu latach na scenie można mieć jej dość.

Kiedy Corey Taylor odejdzie ze Slipknota?

Corey Taylor gra w Slipknocie od 1997 roku. Od czasu dołączenia do zamaskowanych metalowców mijają 23 lata. Czy wokalista ma dosyć życia w trasie? Chciałby zrobić sobie przerwę od grania, a może całkiem z niego zrezygnować? A może postawić na karierę solową?

Przeczytaj także

Na te trudne pytania musiał odpowiedzieć lider Slipknot podczas jednego z ostatnich wywiadów dla SiriusXM. Taylor zapytany, kiedy postanowi opuścić zespół powiedział:

To bardzo dobre pytanie. A szczera odpowiedź na nie brzmi: nie wiem. Dlatego, że staram się zachować zdrowie i trzeźwość. Wciąż lubię muzykę ekstremalną, jak zawsze.

Zawsze powtarzałem, że kiedy tylko zacznę robić to z innych powodów niż pasja, to będzie czas, żeby to skończyć. Dlatego zawsze podążałem za tym, co mnie jara i interesuje. Nigdy nie pozwoliłem sobie nagiąć zasad dla pieniędzy czy sławy. Nie mogę powiedzieć, że jestem z tego dumny - po prostu taki jestem.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.