Kirk Hammett wypuści przerażającą gitarę!

Magda Słomka
01.12.2015 09:04
Kirk Hammett wypuści przerażającą gitarę! Fot. kadr z wideo

Jeden z największych wielbicieli horrorów w świecie muzycznym połączył przyjemne z pożytecznym i stworzył limitowaną serię gitar kojarzących się z pewnym filmem...

Gitarzysta zespołu Metallica we współpracy z firmą ESP Guitars wypuści „Nosferatu” - instrumenty nawiązujące do niemego filmu z 1922 roku „Nosferatu - symfonia grozy”. Gitary będą kosztować 2400 (na terenie USA) i 2500 dolarów (pozostałe państwa), a będzie ich na całym świecie tylko... 13.

Na każdym instrumencie znajdzie się wydruk, który został stworzony przez ilustratora, Basila Gogosa, przedstawiający bohatera obrazu.

Jak wygląda „przerażający instrument”? Zobaczcie zapowiedź gitary!

Każdy z 13 egzemplarzy:

  • Został ręcznie ponumerowany
  • Zawiera autograf Kirka
  • Posiada certyfikat autentyczności
  • Posiada dołączone zdjęcie Hammetta trzymającego daną gitarę

Gdzie możecie kupić gitary w „ekstremalnie” limitowanej edycji? Zrobicie to na stronie internetowej sklepu „Kirka Von Hammetta”. Wysyłka i ubezpieczenie instrumentu zostaną wliczone w cenę.

Kirk Hammett, który wraz z Davidem Karonem założył firmę KHDK, pod koniec września 2015 roku wypuścił na rynek Ghoul Screamer. Jest to efekt gitarowy, który jak przyznaje sam jego twórca, ma wytworzyć potężne dźwięki będące w stanie przedefiniować pojęcie przesteru”. W listopadzie 2015 do trzech standardowych pokręteł: Drive, Tone i tego od głośności, dodanych zostało pięć kolejnych przełączników: Bass, Highs, Body i dwa Compress.

Przestery, gitary, efekty, a co z nową płytą Metalliki? Ostatnia aktualizacja leży po stronie Roberta Trujillo, który poinformował, że wielbiciele kapeli muszą być cierpliwi.

Chcielibyście mieć gitarę Hammetta w swojej kolekcji?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.