Kirk Hammett zagrał Black Sabbath z perkusistą Anthrax i gitarzystą Roba Zombie [WIDEO]

20.04.2020 14:36
Kirk Hammett zagrał Black Sabbath z perkusistą Anthrax i gitarzystą Roba Zombie [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Perkusista Charlie Benante podzielił się nagraniem z zakulisowego jam session, w którym towarzyszyli mu Kirk Hammett z Metalliki i John 5 z zespołu Roba Zombie.

Perkusista Anthraxu walczy z nudą w trakcie epidemii. Charlie Benante podzielił się niedawno archiwalnym zakulisowym nagraniem z 2015 roku, na którym wraz z Kirkiem Hammettem z Metalliki i Johnem 5 z zespołu Roba Zombie gra krótkie jam-session.

Gwiazdorzy muzyki metalowej wykonali wspólnie utwór Black Sabbath

Panowie wzięli na warsztat utwór "Supernaut' z repertuaru Black Sabbath. Samo nagranie zostało zarejestrowane w 2015 roku podczas festiwalu Fear FestEvil zorganizowanym przez Kirka Hammetta, który poświęcony jest sztuce horroru. Muzyk pochwalił się podczas niego m.in. swoją kolekcją gadżetów i pamiątek związanych z największymi klasykami kina grozy. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie się zapoznać z gwiazdorskim jam-session:

Kilka dni wcześniej Benante przedstawił wideo, w którym zachęcił do pozostawania w domu. Perkusista starał się również nauczyć widzów, jak powinno się robić pyszną zimną kawę:

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.