Kolejny rockowy zespół ma miliard wyświetleń na YouTubie. Dołączył do grona AC/DC i Guns N' Roses [WIDEO]

12.10.2022 19:47
Giatrzysta rockowego zespołu Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

A Wy, ile razy odtwarzaliście ten klip na YouTubie?

"Billion Views Club" to dosyć elitarny klub, w którym znajdują się zespoły z miliardem wyświetleń klipu na YouTubie. W tym gronie znajdują się już m.in. kapele AC/DC, Guns N' Roses, A-ha, System of a Down czy Linkin Park.

Polecamy

Kolejny rockowy utwór ma miliard wyświetleń na YouTubie. Zespół dołączył do grona AC/DC i Guns N' Roses [WIDEO]

Miliard wyświetleń na YouTubie to spore osiągnięcie i co rusz do grona szczęśliwców dołączają rockowe zespoły. Teraz takim rekordem może pochwalić się supergrupa Audioslave z utworem "Like a Stone" z pierwszego albumu zespołu z 2002 roku.

Polecamy

W 2000 rozpadł się Rage Against The Machine i gitarzysta Tom Morello, basista Tim Commerfold oraz perkusista Brad Wilk zdecydowali, że będą kontynuować działalność razem. Gdy posłuchali albumu Soundgarden, „Badmotorfinger” z 1991 zdecydowali się zaprosić do współpracy Chrisa Cornella. Tak w 2001 roku powstał Audioslave.

Supergrupa funkcjonowała do 2007 roku i nagrała trzy albumy studyjne - "Audioslave", "Out Of Exile" i "Revelations". Niestety Chris Cornell popełnił samobójstwo 18 maja 2017.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.