Kraków Live Festival 2019: Gwiazda odwołała swój występ

13.08.2019 10:13
Kraków Live Festival 2019|undefined Fot. materiały prasowe

Jedna z gwiazd musiała odwołać swój koncert na Kraków Live Festival z powodu problemów zdrowotnych. Przeczytajcie oświadczenie artystki.

12. edycja Kraków Live Festival wystartuje już 16 sierpnia 2019 i potrwa 2 dni. Na imprezie możemy obejrzeć wielu artystów na dwóch scenach, do dyspozycji mamy również sporo atrakcji kulturalnych oraz miasteczko gastronomiczne. Na imprezie pojawią się m.in. Post Malone, DJ Snake, Macklemore czy Years & Years. Festiwal odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Kraków Live Festival: Gwiazda odwołała swój występ

Niestety 12 sierpnia 2019 organizatorzy poinformowali, że na festiwalu zabraknie Banks. Amerykańska wokalistka musiała odwołać swój występ ze względu na problemy zdrowotne. Banks przeprosiła swoich fanów:

Organizatorzy pracują nad zmianą w programie na 16 sierpnia 2019, prawdopodobnie zamiast Banks festiwalowicze zobaczą innego artystę. Warto zatem śledzić social media Kraków Live Festival.

Przeczytaj także

Banks wydała nowy album "III"

12 lipca 2019 ukazał się trzeci album Banks zatytułowany po prostu "III". Na pierwszy singiel wybrano utwór "Gimme", który zdobył już ponad 10 mln streamów.

Artystka zgromadziła do tej pory 1,2 miliarda streamów, w tym 600 mln w samych Stanach. Po wydaniu debiutanckiego "Goddess" z 2014, stała się najczęściej opisywaną artystką na muzycznych blogach. "The Altar" z 2016 debiutował w Top 10 w ponad 30 krajach na iTunes. Jej utwory można było usłyszeć w licznych filmach i serialach.

Zobacz także: Koncerty rockowe 2019 w Polsce. Jakie zespoły odwiedzą nasz kraj? 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.