Krzysztof Cugowski udostępnił nowy utwór ''Panaceum". Jak fani zareagowali na piosenkę? [WIDEO]

12.05.2022 13:21
Krzysztof Cugowski z Budki Suflera Fot. Lukasz Solski/East News

Piosenka zapowiada nowy album Krzysztofa Cugowskiego. Posłuchajcie "Panaceum".

Krzysztof Cugowski, chociaż nie chce wracać do Budki Suflera, nie zamierza rzucać też muzyki. Wokalista podzielił się nowym singlem nagranym razem z Zespołem Mistrzów. Utwór "Panaceum" zapowiada krążek z premierowymi utworami. 

Polecamy

Krzysztof Cugowski udostępnił nowy utwór ''Panaceum". Jak fani zareagowali na piosenkę? [WIDEO]

Jak na razie nie podano szczegółów na temat nadchodzącej płyty Krzysztofa Cugowskiego. Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Panaceum", do którego muzykę stworzył Robert Kubiszyn, zaś tekst napidał Andrzej Mogielnicki. Były wokalista Budki Suflera tak mówi o nowej piosence:

To dla mnie dość szczególna piosenka, ponieważ powstała w składzie muzycznym, który od pięciu lat towarzyszy mi na scenie i z którego jestem bardzo dumny. Tekst do niej napisał mój wieloletni kolega Andrzej Mogielnicki, z którym udało mi się stworzyć już kilka ważnych piosenek, a kompozycję popełnił wybitny basista, Robert Kubiszyn, również z towarzyszącego mi na scenie Zespołu Mistrzów.

Posłuchajcie, jak prezentuje się singiel Krzysztofa Cugowskiego:

Pod utworem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy fanów:

Niezależnie od gatunku muzycznego z takim wokalem każdy utwór zostaje uszlachetniony.

super utwór! uwielbiam takie świeżości!

Panie Krzysztofie czyżby obudziła się tęsknota za tym co tworzyliście z zespołem Cross? A może, albo przede wszystkim to piękny powrót do korzeni Gratulacje.

Ostatni album Krzysztofa Cugowskiego ukazał się 8 maja 2020. Był to jubileuszowy album "50/70. Moje najważniejsze", który składał się z 2 płyt. Pierwszy krążek to zbiór tych utworów, które stanowią muzyczne credo muzyka. Drugi natomiast zawiera zapis koncertu. 

Budka Suflera nagrała utwór z nowymi wokalistami

Tymczasem Budka Suflera podzieliła się utworem nagranym z nowymi wokalistami - Jackiem Kawalcem oraz Ireną Michalską. Do utworu "O tobie myślę w zimną noc" powstał teledysk z kobietami oraz dziećmi, które uciekły z Ukrainy. 

Polecamy

Krzysztof Cugowski jest zdania, że Budka Suflera zakończyła swoją działalność w 2014 roku i wszelkie późniejsze działania są demolowaniem legendy. Na razie dyskografię Budki Suflera zamyka album "10 lat samotności" nagrany z Felicjanem Andrzejczakiem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.