Który album i singiel Guns N’ Roses są najlepsze? [WYNIKI SONDY]

Maciej Koprowicz
09.07.2018 14:17
Który album i singiel Guns N’ Roses są najlepsze? [WYNIKI SONDY] Fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS

Dziś Axl, Slash i spółka zagrają w Chorzowie. Sprawdźcie, który album i singiel w ich dorobku najwyżej oceniają Czytelnicy Antyradio.pl.

9 lipca 2018 Guns N’ Roses zagrają swój kolejny koncert w Polsce – na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Od niedawna w składzie legendarnej grupy znów grają Slash i Duff McKagan, ale na żywo prezentuje ona materiał z każdego okresu działalności, także nagrany bez ich udziału.

Z pewnością wielu z Was w drodze na Górny Śląsk będzie odświeżać sobie dyskografię Gunsów. Część z Was być może będzie chciała sobie przypomnieć mniej znane kawałki kapeli, ale jak wiadomo, najbardziej lubimy te piosenki, które dobrze znamy. Dlatego nie mamy wątpliwości, że w wielu autach jadących w stronę Chorzowa zabrzmią żelazne klasyki G N’ R.

Przeprowadziliśmy sondę wśród Czytelników Antyradio.pl, która miała raz na zawsze rozstrzygnąć dyskusję – który album i który singiel Guns N’ Roses są najlepsze?

Wśród albumów rywalizacja nie była zbyt zacięta. Niekwestionowanym zwycięzcą jest debiut zespołu, „Appetite For Destruction” z 1987 roku. Właśnie ukazała się specjalna reedycja tej klasycznej płyty, „Appetite For Destruction: Locked N'Loaded Edition”, co być może pomogło jej zgarnąć trochę Waszych głosów. Podium uzupełniły obie części „Use Your Illusion” – „jedynka” nieznacznie wyprzedziła „dwójkę”.

gnr albumy

W przypadku singli walka okazała się bardziej wyrównana. Różnice między piosenkami na szczytowych pozycjach wynosiły zaledwie punkt procentowy. Za najlepszy singiel Guns N’ Roses uznaliście „Sweet Child O’ Mine” z „Appetite”. Drugie miejsce przypadło „November Rain” z „Use Your Illusion I”, a trzecie „Paradise City”, również z debiutu.

gnr single

Guns N’ Roses w Polsce w 2018

Na jakie piosenki Guns N’ Roses czekacie najbardziej na koncercie w Chorzowie?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.