Ladybaby – konkurencja dla Babymetalu? Posłuchaj nowego singla zespołu

Maciej Koprowicz
16.05.2018 10:52
Ladybaby – konkurencja dla Babymetalu? Posłuchaj nowego singla zespołu Fot. kadr z wideo

Japoński zespół może spodobać się zarówno fanom azjatyckiego popu, jak i miłośnikom metalu. 30 maja 2018 ukaże się jego nowy singiel „Hoshi No Nai Sora”.

Twórczość grupy Ladybaby określa się jako kawaii metal i jest to etykietka wyjątkowo trafna. Znajdziemy w niej słodkie dziewczęce wokale i melodie typowe dla j-popu, ale również metalowe gitary i sporą dawkę czadu. Zespół porównywany jest do cieszącego się ogromną popularnością na świecie Babymetalu.

Ladybaby założył w 2015 Richard Margarey, uwielbiany w Japonii zapaśnik występujący w… dziewczęcym stroju pod pseudonimem Ladybeard. Grupę sformował z dwoma japońskimi wokalistkami – już ich pierwszy singiel, „Nippon Manju” stał się ogromnym przebojem w internecie.

W 2016 Ladybeard odszedł z zespołu. Obecnie tworzą go wokalistki Rie Kaneko, Nana Ikeda, Emiri Arima i Fuka Karasawa - trzy ostatnie dołączyły do Ladybaby w lutym 2018. Utwór „Hoshi No Nai Sora” wyznacza zatem nowy start w karierze zespołu. Zobaczcie, jak dziewczyny prezentują się na towarzyszącym mu teledysku:

Jak Wam się podoba muzyka Ladybaby? Czy Waszym zdaniem mogą być konkurencją dla Babymetalu?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.