Lars Ulrich dostaje wycisk jak w „Whiplash”!

Magda Słomka
17.02.2015 16:36
Lars Ulrich dostaje wycisk jak w „Whiplash”! Fot. kadr z wideo

Co by było, jeśli perkusistę zespołu Metallica oceniałby J.K. Simmons grający bezwzględnego nauczyciela w filmie „Whiplash”? Obejrzyjcie miażdżącą kompilację!

W filmie nominowanym do Oskara, „Whiplash”, głównym wątkiem są losy perkusisty występującego w jednym z najlepszych jazzowych zespołów akademickich w USA. Muzyk, któremu zależy na utrzymaniu swojego miejsca, ćwiczy tak intensywnie, że z jego dłoni niejednokrotnie leje się krew. To i tak nic nie znaczy, bo nauczyciel-tyran, daje artyście coraz większy wycisk. Zobaczcie, co by było, gdyby na miejscu bohatera filmu, był Lars Ulrich!

Może i jest to nauczyciel jazzu, ale przyznajcie, że mógłby postawić do pionu niejednego metalowca, któremu wydaje się, że potrafi grać na garach... Swoją drogą, każdy z Was powinien skojarzyć nazwę filmu z kawałkiem Metalliki o takim samym tytule! Tak więc kompilacja, jaką Wam pokazujemy, jest jak najbardziej uzasadniona i wcale nie uwzięliśmy się na Larsie! :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.