Lenny Kravitz z nowym klipem do "Raise Vibration". Teledysk nagrano na bajecznych Bahamach [WIDEO]

AKTUALIZACJA 25.06.2021 25.06.2021 13:40
AKTUALIZACJA 25.06.2021 25.06.2021 13:40
Lenny Kravitz Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie bajkowy teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty muzyka. Lenny Kravitz obecnie pracuje nad nowym krążkiem.

Dyskografię Lenny'ego Kravitza zamyka krążek "Raise Vibration" z 2018 roku. To właśnie do tytułowego utworu powstał najnowszy singiel, przy którym artysta połączył siły ze znanym fotografem i reżyserem, Markiem Seligerem. Jak prezentuje się to wideo?

Polecamy

Lenny Kravitz z nowym klipem do "Raise Vibration" [WIDEO]

Klip powstał w niezwykłej scenerii Bahamów - ujęcia Kravitza wynurzającego się z oceanu i śpiewającego na szczycie klifu, przeplatają się z przyrodą karaibskiej wyspy, rozbijających się o skały oceanicznych fal i zachodem słońca. Na wielki finał, szaleje ogień, w rytm plemiennych bębnów z kulminacyjnym przesłaniem: „Możemy się połączyć i dzięki miłości możemy to zrobić. Musimy wzbudzić falę!”

Lenny Kravitz tak wypowiedział się na temat piosenki:

Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Wszystko sprowadza się do nadziei, zjednoczenia się i pozostania nieustraszonym w dążeniu do swojej pasji i celu. Mark i ja wierzymy w to przesłanie z całego serca. Chcieliśmy w tym obrazie oddać cześć pięknu Bahamów i spróbować uchwycić ducha tej niezwykłej wyspy. To coś, czym chcę się podzielić, przed moim powrotem w trasę!

Od początku globalnej pandemii, Kravitz zaszył się na Bahamach. W tym czasie, na rynku pojawiła się, napisana razem z Davidem Ritzem, jego biografia (bestseller New York Timesa!) – „Let Love Rule”. W lockdownie, zebrał również materiał na swoją nową płytę, o której więcej dowiemy się wkrótce. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.