Limp Bizkit, Disturbed i Linkin Park w jednym utworze. Jak brzmi "Mundian To Bach Nu"?

21.10.2019 13:52
Limp Bizkit Disturbed i Linkin Park|undefined Fot. . Leszek Kotarba/East News

Jeśli myśleliście, że słyszeliście już wszystko, to prawdopodobnie ominęła was ta piosenka. 

W sieci jest pełno remiksów i mashupów piosenek. Jeszcze niedawno pisaliśmy o połączeniu głównego motywu z "Króla Lwa" i piosenki Korna w wyniku czego powstał Lion Korn. Czym właściwie są mashupy? To nic innego jak połączenie różnych, często odmiennych stylistycznie utworów w jeden. W sieci można odnaleźć połączenia metalu z jazzem, popu z country czy hip-hopu z muzyką poważną.

Limp Bizkit, Disturbed i Linkin Park w jednym utworze. Jak brzmi "Mundian To Bach Nu"?

Mashupy najczęściej są połączeniem linii wokalu z jednej piosenki i wersją instrumentalną z drugiej. W tym przypadku DJ Cummerbund połączył Disturbed, Linkin Park, Panjabi Mc, Randy "Macho Man" Savage, Labh Janjua, Saliva i Bloodywood w jedną piosenkę:

Przeczytaj także

Jak wam się podoba takie połączenie? Macie ochotę tańczyć? Pod filmem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Według niektórych to jedna z najlepszych piosenek, jaką kiedykolwiek usłyszeli. Zdaniem jednego z internautów numer jest "tak dobry, że nie powinien być darmowy". 

Zobacz także: Blues Brothers jako Faceci w czerni ratują E.T. przed szturmowcami, Predatorem i Obcym

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.