Linkin Park hałasuje w filmie

Magda Słomka
22.10.2014 17:31
Linkin Park hałasuje w filmie Fot. facebook.com

Amerykanie udostępnili swój najnowszy utwór. Nie jest to singiel z premierowej płyty, a soundtrack zatytułowany „White Noise”. Co łączy ich z kinematografią?

Choć muzycy Linkin Park są w trakcie promowania nowego krążka wydanego w czerwcu - „The Hunting Party” - znaleźli czas, aby pomóc swojemu koledze. Artyści zaangażowali się w nagrywanie ścieżki dźwiękowej do filmu „Mall” wyreżyserowanego przez członka zespołu – Joego Hahna.

Utwór z charakterystycznym dynamicznym wokalem Chestera Benningtona i typowym dla LP ciężkim bitem, został wzbogacony o dźwięki pianina-zabawki, w niektórych fragmentach kawałka. Sprawdźcie czy takie połączenie Wam pasuje!

Członek grupy, Mike Shinoda, ujawnił na premierze filmu, że Hahn starannie dobrał dziesięć demówek z całej kariery zespołu, które stały się punktem wyjścia do stworzenia soundtracku. Od tej pory Chester Bennington, Dave Farrell, Joe Hahn i Mike Shinoda zaczęli pracować nad wszystkimi utworami do ścieżki dźwiękowej. Shinoda nazwał piosenki wybrane przez Hahna najbardziej surowymi, które bardzo pasują do filmu.

Jeśli spodobał Wam się „White Noise”, możecie ściągnąć go za darmo na tej stronie internetowej.

Tęsknicie za Linkin Park? Możecie odwiedzić zespół na którymś z listopadowych koncertów w Europie:

03.11 - Zurych, Szwajcaria
04.11 - Stuttgart, Niemcy
06.11 - Kolonia, Niemcy
07.11 - Amsterdam, Holandia
09.11 - Oberhausen, Niemcy
10.11 - Hamburg, Niemcy
12.11 - Lipsk, Niemcy
13.11 - Monachium, Niemcy
14.11 - Wiedeń, Austria
16.11 - Paryż, Francja
17.11 - Frankfurt, Niemcy
19.11 - Berlin, Niemcy
20.11 - Brema, Niemcy
22.11 - Manchester, Wielka Brytania
23.11 - Londyn, Wielka Brytania

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.