Linkin Park wydał film dokumentalny o tworzeniu albumu "Minutes to Midnight" z okazji 14. urodzin krążka

18.05.2021 16:05
Linkin Park wydał film dokumentalny o tworzeniu albumu "Minutes to Midnight" z okazji 14. urodzin krążka Fot. agestock/East News

Linkin Park udostępnił dokument "The Making of Minutes of Midnight" z 2007 roku, aby uczcić 14. urodziny krążka "Minutes to Midnight".

Linkin Park udostępnił film dokumentalny The Making of Minutes to Midnight

Film został oryginalnie wydany w maju 2007 roku jako dodatek do specjalnej edycji DVD albumu "Minutes to Midnight". Jak nietrudno się domyślić, album przedstawia nam zespół pracujący przy wspomnianym, trzecim albumie studyjnym grupy.

Polecamy

Linkin Park podzielił się wideo "The Making of Minutes to Midnight" na swoim YouTubie 15 maja, by uczcić 14. urodziny albumu. Wyreżyserowany przez Marka Fiore film możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Album "Minutes to Midnight" zadebiutował w sklepach w maju 2007 roku. Był promowany singlem "What I've Done", sprzedał się w ponad 600 tysiącach egzemplarzy w trakcie pierwszego tygodnia i łącznie rozszedł się w ponad 4 milionach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych (łącznie kupiono ponad 20 milionów kopii tego albumu).

Później promowały go single "Given Up", "Leave Out All The Rest", "Bleed It Out" oraz "Shadow Of The Day". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.